Płatność, wysyłka i dostawa

 

Jak wygląda płatność za towar?

 

Towar wysyłamy zawsze po opłaceniu zamówienia. Aby przyspieszyć realizację wysyłek, współpracujemy z PayU, ale nasze klientki mogą również przelać pieniądze w sposób tradycyjny ze swojego konta bankowego lub przelewem – wypełniając druczek np. w placówce Poczty Polskiej.

W tytule przelewu prosimy umieścić numer zamówienia przyspieszy to wysyłkę paczki . Numer zamówienia znajdziesz w e mailu potwierdzającym zakup, oraz na swoim koncie klienta w zakładce Historia i szczegóły zamówień.

Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży

 W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.


Kiedy i jak wysyłamy zamówione produkty?

 

Pod wszystkimi prezentowanymi przez nas produktami podajemy przybliżony czas wysyłki. Ponieważ doskonale wiemy, że naszym klientkom zależy na tym, aby otrzymać zamówione wyroby jak najszybciej, najczęściej towar wysyłamy do 24h od momentu zaksięgowania pieniędzy na koncie. W wyjątkowych sytuacjach czas wysyłki może się wydłużyć do 10 dni, o czym klient zostanie poinformowany wiadomością e mail.

 

Szczególną uwagę przykładamy do zabezpieczenia produktu przed uszkodzeniami, którym mógłby on ulec w transporcie. Obuwie pakowane jest do oryginalnych pudełek, te zaś szczelnie pakujemy w folie zabezpieczającą. W ten sposób zarówno my, jak i nasze klientki mają pewność, że obuwie dojdzie do nich w nienaruszonym stanie.

 

Jaki jest czas dostawy?

 

Czas dostawy jest uzależniony od tego, jaka opcję dostawy została wybrana, do czasu dostawy, trzeba doliczyć czas w którym wysyłamy towar z magazynu
W naszym sklepie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem:

 

  • Poczty Polskiej jako paczki,
  • Paczkomatów InPost.

 

W przypadku pierwszej opcji termin dostawy wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Jednocześnie przypominamy, że czas ten może wydłużyć się w okresie np. przedświątecznym.

 

Drugą opcją doręczenia paczki są Paczkomaty InPost. W takim przypadku samodzielnie wybierasz – na etapie składania zamówienia – Paczkomat, do którego ma zostać dostarczona przesyłka. Czas dostarczenia najczęściej wynosi od 1 do 2 dni roboczych.

 

Śledź swoją przesyłkę!

 

Zdajemy sobie sprawę, że sprawna wysyłka nie zawsze jest wystarczająca. Zarówno Poczta Polska, jak i Paczkomaty InPost umożliwiają adresatom przesyłek ich śledzenie. Po nadaniu przez nas paczki, na wskazany przez siebie adres e-mail otrzymasz jej numer. Dzięki niemu możesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka.

 

Śledzenie poczta http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Śledzenie InPost http://paczkomaty.pl/pl/znajdz-paczke